MÚZOVÁNÍ - DEN TŘETÍ

06.08.2019

Rozcvičkaaaaaa!!!! Vstávali jsme opět společně se semínkem. Dnes o něco později, protože koncertní večer se nám poněkud protáhl. Písní pro dnešní den byla "What does the fox say" a den jsme tedy zahájili tanečně. Do rozcvičky nám opět přišla Múza a předala nám hned tři tajemné balíčky. Všechny obsahovaly různé barvy kuliček. Návod na to, co s nimi máme dělat, ovšem přiložen nebyl.

Dopoledne jsme sportovali, tvořili a pokusovali. Po vynikajícím obědě - specialitě místního podniku, jímž jsou domácí meruňkové knedlíky, jsme se vydali na výlet. Vlak nás dovezl do nedaleké Zruče. Prošli jsme městem kolem zámeckého parku na dětské hřiště Okružní s kuličkovým areálem. Že je v něm kuličková dráha jsme ovšem zjistili až po příchodu. Naštěstí jsme kuličky měli s sebou a tak jsme si tento unikát opravdu vychutnali. Kromě toho byl areál plný prolízaček, kolotočů, odpočívadel a nezapomněli jsme ani na chlapecké osazenstvo, které po chvíli objevilo fotbalové hřiště. Míč jsme s sebou sice neměli a s kuličkama by se nám špatně hrálo, ale na hřišti jako by na nás čekal opuštěný chlapec, který sháněl spoluhráče. Vzájemně jsme si tedy vypomohli. :-) Díky, Múzy! Myslely jste opravdu na všechny. I naši průvodci nalezli zalíbení v místním altánu a občerstvili se ledovou kávou. 

Zpět jsme opět cestovali vlakem a dokonce i počasí nám více než přálo. Sotva jsme doputovali do našeho tábora, obloha se zatáhla a spustil se vydatný déšť, který ustal akorát, když byl čas na večeři! Máme my to ale štěstí....nebo nám jsou Múzy opravdu nakloněny a jejich konexe s bohy se nám více než hodí.

Teď již probíhá filmový klub. Jack Frost se snaží zjistit důvod své existence a děti napjatě sledují jeho příběh. Půjdeme brzy spát, protože zítra nás čekají další zajímaví hosté, kteří si pro nás připravili spoustu dílen. O tom ale až zítra.

Všem vám přejeme krásný večer a doufáme, že i vy nemáte o zážitky nouze a sem tam vás políbí Múza!

Ranaři, machři a borci.