MÚZOVÁNÍ - DEN DRUHÝ

05.08.2019

A je za námi druhý den. Vzbudily nás až tóny písně "Vstávej, semínko, holala..." Celí šokovaní jsme se setkali k ranní rozcvičce. Kromě protažení jsme se proběhli a zakončili společným tancem YMCA! 

Po snídani jsme se rozdělili do skupin a čekalo nás dopoledne plné workshopů. Někteří si vyzkoušeli zajímavé pokusy, jiní se honili za míčem po hřišti a zejména mladší vytvářeli 2D Múzy. Ve volných chvílích jsme se pokoušeli najít další vzkaz od Sázavských Múz. Na ten jsme si ale museli ještě počkat. 

Sotva jsme dojedli oběd, vyrušil nás hluk z nebe. Za pár minut se na louku vedle jídelny snesl armádní vrtulník. Po chvíli se vznesl a obkroužil mezi mraky několik koleček, když se z nebe začali snášet docela malinké tečky, které se zvětšovaly a zvětšovaly, až nám u nohou přistálo 7 chlapů jak hora. Měli jsme možnost si vrtulník prolézt a zeptat se na vše, co nás ohledně tohoto krásného stroje zajímá.

Po tomto přejatém adrenalinovém zážitku nás čekal adrenalinový zážitek vlastní. Brodili jsme se přes rozvodněnou řeku, abychom se společně vydali na nedaleký jez. Osvěžili jsme se zvenku i zevnitř. :-)

Zpětné brodění se již šlo jako po másle. Ani večerní program nebyl o zážitky ochuzen. Hned po večeři si pro nás připravili program pejskaři. Představili nám zajímavá plemena a předvedli nám, co všechno jejich parťáci umí. Moc děkujeme!!!

To už na nás ale čekala Ewa Marná, kterou si pro nás najali jako konferenciérku pro dnešní večer.  Kromě spousty soutěží jsme zhlédli několik vystoupení zajímavých hostí - Feni a ganga style, Fakíru, Billie Vyliž, frontmana kapely Quíz - božského Frantíka a v neposlední řadě nám zazpívala samotná Ewa!

Zítra nás čeká další den plný zážitků. Moc na vás myslíme!

Ranaři, borci, machři a Posázavské Múzy.