KATKA JE VE SKUTEČNOSTI NOVÁKOVÁ! :-O

09.08.2021

Jak jinak zahájit neděli než pořádnou rozcvičkou? Abychom nalákali slunce, hned několikrát jsme jej pozdravili. Před snídaní nás na oplátku přijela na svých oblíbených prkýnkách pozdravit Katka. Přišlo nám to vhod, protože se nám v noci ztratily příbory a ona měla zrovna spoustu čínských hůlek ve své batožině a věnovala nám je. Krupicová kaše a čínské hůlky? Že to nejde dohromady? Ale jde... byla to sranda, ale pro krupicovou kaši uděláme všechno!

Během dopoledne jsme měli možnost si opět vyzkoušet některé sportovní disciplíny - vyzkoušeli jsme si soupaž i biatlon. Ještě před obědem za námi opět přijela sestava Múzáků. Přijeli hned dva kouzelníci - jeden se jmenoval Paul a druhý čaroděj Dobroděj. S barvami kouzlil opět náš již známý Bob, úsměv na tváři nám vykouzlil Drobek i slovutný žonglér Hároš. S hlavolamy pak kouzlila Lenka.  

U oběda jsme zas kouzlili s hůlkami my. Sotva jsme dojedli, vrhli jsme se na dílničky společně s Múzáky. Hopsali jsme na chůdách, nechali si pomalovat všechny části těla, naučili se kooperovat s marionetami.... a čas nám zase protekl mezi prsty. Před večeří jsme se ještě vrhli na sportování. 

Po večeři nás opět čekalo křeslo pro hosta, na které nám usedla právě Katka. Přivezla nám další várku a medailí a na dně jejího batohu jsme našli i zmizelé příbory. Nějaký záškodník jí je patrně nasypal do batohu, aby jí zpomalil...ale Katka je prostě nezpomalitelná. :-D

Další krásný den je za námi a teď už nás čeká oblíbený noční sport - spinking!